Yaz Mevsiminde Katliam ve Direniş & 1980 Çorum kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yaz Mevsiminde Katliam ve Direniş & 1980 Çorum yayını türkçedir. Yaz Mevsiminde Katliam ve Direniş & 1980 Çorum kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Emperyalizm Dünya’da ve özel olarak kapitalist ulus-devletlerde varlığını sürdürmesi için yeni sömürgeci yöntemlere başvurdu. Yeni sömürgecilik, aynı zamanda, sosyalizme karşı soğuk savaş araçlarını kurdu ve geliştirdi. Milliyetçilik ve Müslümanlık Türkiye gibi ülkelerde soğuk savaşın önemli ve özel argümanı olarak kullanıldı. Bütün ülke sathında “milli burjuva” yetiştirme projesi merkezli olarak; Alevilerin ve Gayrimüslimlerin zenginlikleri kapalı ve açık (gerektiğinde katliam yapılarak) yöntemlerle yağma ve gasp edilerek, sermayenin Hanefi-Sünni toplum kesimlerinin ellerinde toplanması ve dolayısıyla Türk-Hanefi-Sünni-İslam kesimin iktisaden güçlenerek siyasi iktidar gücü olmasının alt yapısına kavuşması hedeflendi.

indir

Yaz Mevsiminde Katliam ve Direniş & 1980 Çorum kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yaz Mevsiminde Katliam ve Direniş & 1980 Çorum kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın