Psikoloji Kitapları

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi yayını türkçedir. Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

‘Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi’, uygulama yapan uzmanlar da gözetilerek hazırlanmış pratik ve çok yararlı bir kılavuz…
Bu kitap, yeme bozukluğu ile ilgili olarak hastalara nasıl yardım edileceği ve nasıl fark yaratılacağını ele alıyor. Deneysel olarak desteklenmiş önde gelen yeme bozuklukları tedavisinin en yeni versiyonu olan “Geliştirilmiş” Bilişsel Davranışçı Terapi’nin (G-BDT) nasıl uygulanacağını kapsıyor; farklı profesyonel geçmişlere ve farklı düzeylerde klinik deneyimlere sahip bilim insanlarının katkısına yer veriliyor.
Dr. Fairburn’ün yayınevimizden çıkan önceki kitabıyla, ‘Aşırı Yemeyi Yenmek’le de bütünleşen bu yapıt, hastayla ilk tanışıldığı andan tedavi sonrası takip görüşmelerine kadar olan süreci baştan sona ayrıntılı olarak anlatıyor ve özel hasta gruplarına uyması için tedavinin nasıl uyarlanabileceği açıklanıyor.

indir

Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeme Bozuklukları ve Bilişsel Davranışçı Terapi-Değerlendirme ve Tedavi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    emre
    18 Ocak 2021 at 06:43

    ağır ilerliyor ancak alanda çalışanlar için kaynak niteliğinde bir kitap

  • Cevap bırak