Bilgisayar Kitapları

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama yayını türkçedir.Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya genelinde 2000 civarında programlama dili arasında sürekli olarak kendine ilk 10 arasında yer bulan C# dilini öğrenerek yazılım dünyasında ilk adımınızı atabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yeni başlayanlar için başucu kitabı olmasını hedeflediğimiz eserimizin içinde 10 bölüm, 100’den fazla uygulama ve her bölümün sonunda örnek bir proje yer almaktadır. Bu projelerin videolu anlatımlarına tamamen ücretsiz olarak kitabımızın içinde yer alan QR kodunu okutarak ulaşabilirsiniz. Hadi öyleyse “Merhaba Dünya” kodunu ekrana yazdırarak ilk uygulamamızı yazmaya başlayalım.
Visual Studio Kurulumu
Yazılım Nedir?
Algoritma
Kodlam
C# Programlama Dili
Visual Studio
Kurulumlar
Araçlar
Değişkenler
Kara Yapıları
Döngüler
Diziler
Random
Projeler ve daha fazlası…

indir

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Başlayanlar ve Çocuklar İçin C# Programlama kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak