Bilgisayar Kitapları

Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap)

Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap) yayını türkçedir.Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

 
Toplam 828 sayfadan oluşan bu sette yer alan kitaplar alanında uzman yazarlar tarafından özenle hazırlanarak hem daha kolay öğrenmeniz amaçlanmış hem de öğrendiklerinizi daha hızlı bir şekilde uygulamanız için örnek projeler ile desteklenmiştir. Güncel güvenlik, saldırı ve savunma, hacking yöntemleri ve prensipleri için referans olacak şekilde yayına hazırlanmıştır. Siber Güvenlik konusunda uzmanlaşmak isteyenlerin kitaplığına eklemesi gereken setteki kitaplar şu şekilde:
 
– Siber Güvenlik (Offensive Security)
– Ofansif ve Defansif Siber Güvenlik
Toplam 500,00 TL değerindeki 828 sayfalık, özenle yayına hazırlanıp tasarlanmış bu kitapları mutlaka rafınızda görmek isteyeceksiniz.

indir

Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Başlayanlar ve Herkes için Siber Güvenlik Eğitim Seti (2 Kitap) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak