Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe yayını türkçedir. Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Yeni Hayat Yabancı Çocuklar için Türkçe” kitabı; ülkelerinde eğitimlerini yarıda bırakmış ya da hiç başlamamış oldukları halde Türkiye’ de ikamet eden ve eğitim alan yabancı çocukların Türkçe öğrenmelerini amaçlayan ve bu alanda çocuklar düşünülerek hazırlanmış ilk kitap olma özelliğini taşıyor. Bu kitabı hazırlarken çocukların Türkçeyi eğlenerek öğrenmelerini arzu ettik. Görsel hafızalarını etkin kullanabilmeleri açısından kitabımızı görsellerle destekledik. Her bölüm sonunda çocukların öğrendikleri konuları pekiştirmelerine yardımcı olacak etkinliklere yer verdik ve okuma parçalarıyla da okuma hızlarını artırmayı ve aynı zamanda bilgilenmelerini amaçladık. Bu alanda büyük bir boşluğu dolduracağına inandığımız bu kitabı adları “yabancı” yürekleri hep bizden olan sevgili çocuklarımızın istifadelerine sunuyoruz.
 

indir

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Resim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın