Yeni Nesil LGS Fen Bilimleri Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Nesil LGS Fen Bilimleri Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) yayını türkçedir.Yeni Nesil LGS Fen Bilimleri Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

23-24 Ekim 2018 Milli Eğitim Bakanlığı “2023 Vizyon Belgesi” değişikliklerine göre düzenlenmiştir. Görsel zekâyı geliştirici yatay soru, sayısal-sözel mantık ve muhakeme gücünü geliştirici sorularla LGS ve PISA sınavlarına yönelik hazırlanmıştır.
 
Her şeyin bir hikayesi vardır. İnsanın, hayvanın, eşyanın, hayatın ve kitabın. Kitabın ve yazarının hikayesi sizin için anlamlıysa kitaba ihtiyaç hissedersiniz. Doğru Konu’m Yayınları, sınavlarla devam eden hayatımızdaki liselere giriş sınavınızı anlamlı başarılarla buluşturabilmek için kuruldu.
 
“Başarı için doğru konu’mdasınız.” slogan ve gerçeğiyle yayınlarımız hazırlandı. Kitaplarımızla okul bilgilerinizi pekiştirirken “kazanım odaklı”, “hayatın içinden” ve “nitelikli” sorularla LGS’ye en verimli şekilde hazırlanacaksınız.
 
Unutmayın! Çalışmak, zaferin anahtarıdır.

indir

Yeni Nesil LGS Fen Bilimleri Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Nesil LGS Fen Bilimleri Soru Bankası (2019 Yeni Müfredat) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın