Bilim & Mühendislik Kitapları

Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları

Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları yayını türkçedir.Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Enerji üretim santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin iletimi, yüksek gerilim iletim hatları ve bu hatları birbirine bağlayarak ulusal elektrik enterkonnekte şebekeyi oluşturan yüksek gerilim şalt merkezleri sayesinde yapılmaktadır.
Yüksek gerilim (YG) şalt merkezlerinde kullanılan şalt cihazlarının ele alındığı kitapta; YG şalt merkezlerinde kullanılan teçhizatların temel mantığı, yapısı, çalışma koşulları, testleri, işletmesi hakkında teorik ve pratik bilgiler anlatılmıştır.
Kaliteli ve kesintisiz bir elektrik iletim hizmeti, iyi bir işletmecilik ve kaliteli teçhizatların kullanılmasıyla mümkündür.
Bu kitap, söz konusu alanda çalışan tüm mühendis, tekniker ve teknisyenler için yararlı bir kaynaktır.

indir

Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yüksek Gerilim Şalt Teçhizatları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak