Barış Yolu Meditasyon kitabını indir [PDF ve ePUB]

Barış Yolu Meditasyon yayını türkçedir. Barış Yolu Meditasyon kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Barış Yolu-Meditasyon”, James Allen’ın kaleminden çıkan, ruhsal arayış ve içsel huzura yönelik derin bir keşif yolculuğu sunan bir kitaptır. “Bir İnsanın Düşündüğü Gibi” ve “Kalpten Gelen” sözlerinin yazarı olan Allen, bu eserinde meditasyonun gücünü, iki efendiyi – benlik ve gerçek – ruhani gücün kazanılmasını, özverili sevginin gerçekleşmesini, sonsuzluğun içine girmeyi, azizler, bilge ve kurtarıcılar; hizmet yasasını ve mükemmel huzurun gerçekleşmesini derinlemesine ele alıyor.
Kitap, meditasyonun sadece bir düşünce pratiklerinden öte, ruhanî bir arınma ve yükseliş yolculuğu olduğunu vurguluyor. Allen, okuyucuyu, dünyevî sıkıntılardan ilahî huzura, hatadan hakikate doğru bir içsel dönüşüme davet ediyor. Meditasyonun, düşünce ve varlıkla bütünleşerek kişiyi saf, bencil olmayan ve daha yüksek bir bilinç düzeyine taşıyabileceğini anlatıyor. Kitapta, meditasyonun ruhanî yaşam ve bilgideki tüm gelişimin sırrı olduğunu ve gerçek bilgelik ile huzura ulaşmanın meditasyonun derinliklerinde saklı olduğunu ifade ediyor.
 

indir

Barış Yolu Meditasyon kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Barış Yolu Meditasyon kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın