Edebiyat Kitapları

Bataklık kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bataklık

Bataklık yayını türkçedir. Bataklık kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Kendini mutlu sanmak için kör kalmak. Görmeye dahi çalışmazken açık açık gördüğünü zannetmek… Oysa insan yalnızca mutsuzken görür kendini.”

Nobel ödüllü yazar André Gide’in, kendi dönemindeki edebî çevrelerin bir yergisi olarak kaleme aldığı Bataklık, bataklık kıyısındaki bir kulede yaşayan aksi bir münzevi hakkında “Bataklık” isimli bir roman yazmaya çalışan aksi bir yazarın yaratım sürecindeki sancılara odaklanıyor. On dokuzuncu yüzyılın sonunda Fransız sanat dünyasını esir alan sıkıntı ve kötümserlikten etkilenen yazar karakteri, hoş bir tembellik ile hayatına anlam katma amacı arasında sıkışıp kalmıştır. Estet arkadaşlarının eleştirileri ve sevgilisinin umursamazlığıyla iç huzursuzluğu iyice artınca, tüm dertlerine derman olacağına inandığı bir seyahate çıkıp her şeyden, herkesten, en önemlisi de kendinden uzaklaşmaya çabalar.
 

indir

Bataklık kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Edebiyat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bataklık kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak