Eğitim Kitapları

Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar

Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar yayını türkçedir. Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Diller arası iletişimin önem kazanmasıyla, sözlü çeviri hem bir meslek dalına hem de akademik disipline dönüşmüştür. Artan uluslararası temaslar, toplantılar, göç hareketleri, yerel dillerin ve işaret dillerinin tanınması gibi pek çok nedenle öne çıkan sözlü çeviri alanında, Türkiye ve Türkçeyi inceleyen değerli araştırmacıların yazılarını bir araya getiren bu seçkide, Türkiye’de sözlü çevirinin tarihi, mahkeme çevirmenliği, sağlık çevirmenliği, spor çevirmenliği, sanal ortamlarda sözlü çeviri eğitimi, işaret dili çevirmenliği, diplomasi çevirmenliği, konferans çevirmenliği ve çeviri eğitimi gibi pek çok farklı konu ele alınmaktadır.

indir

Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkiye'de Sözlü Çeviri & Eğitim, Uygulama ve Araştırmalar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak