Psikoloji Kitapları

Cinsiyet Psikolojisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Cinsiyet Psikolojisi

Cinsiyet Psikolojisi yayını türkçedir. Cinsiyet Psikolojisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Oswald Schwarz, Freud ve Adler, doktrinlerini benimsemiş, insan denen varlığı bütün gerçeklikleriyle kendisine ve başkalarına tanıtmaya çalışan, insan hayatında büyük bir önem taşıyan cinsiyeti psikolojik bir görüşle değerlendiren büyük bir hekim, büyük bir psikoloji bilginidir.

Oswald Schwarz, bu eserde erkek ve kadınla ilgili bütün normal, anormal cinsel sorunlar üzerinde duruyor. Cinsiyetin, çocukluk, gençlik, yetişkinlik çağlarındaki gelişmesini, oluşunu, aşkı, evliliği bütün ayrıntılarıyla ele alıyor. Cinsiyetin, hayatın sonbaharındaki durumunu inceliyor. Kısacası, cinsiyet esrarını tam ve derinliğine bir bilimsel görüşle aydınlatmaya, insana, bu konuda da ne olduğunu ne olması ve olmaması gerektiğini göstermeye uğraşıyor. Onda burada da gerçek kendisi bilincini yaratmaya, mutsuzlara daha iyi bir hayat şekline ulaşmanın yollarını, mutlulara da daha çok mutlu olmaları için yapmaları gereken şeyleri anlatmaya çalışıyor. O da kelimenin gerçek anlamıyla, bütün büyük insanlar, bilginler gibi hareket ediyor. Daha mutlu insanların yaşadıkları bir dünyanın özlemini duyuyor.

indir

Cinsiyet Psikolojisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Cinsiyet Psikolojisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak