Sağlık ve Tıp Kitapları

Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz kitabını indir [PDF ve ePUB]

Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz

Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz yayını türkçedir. Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hücrelerimiz durmadan bölünerek yenileniyor. En yaşlı hücremiz 15 yaşında. Peki, biz neden yaşlanıyoruz öyleyse?
Bir durup düşünelim isterseniz. Yeni yeni ilaçlar çıkıyor, tıp ilerliyor, teknoloji gelişiyor, sağlık personeli başına düşen nüfus azalıyor ama hasta artıyor…
Sağlığımıza daha çok para harcıyoruz ama hep daha çok hastayız. Neden mi? Gelin şu haberlere bir bakalım;
• 11 Ocak 2010 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde Sefa Kaplan’ın haberinde Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta şöyle diyor: “Doktorlara Nataşa da var umre seyahati de!”
• 12 Ocak 2010 tarih ve yine Hürriyet Gazetesi ve bu sefer başlık üstü manşetten haber; “Sahte grip salgını ilaç firmalarının işi” diyor. Kim diyor bunu? Avrupa Konseyi Sağlık Birimi Başkanı Wolfgang Wodarg diyor.
Sağlık konusunda ilginç çelişkiler… Acaba hasta olalım mı isteniyor… Hikâyedeki gibi…
Uzun yıllar ilaç sektöründe tıbbi mümessil, genel müfettiş, grup şefi, bölge yöneticisi, tanıtım müdürü, satış müdürü gibi unvanlar ile görev yapmış olan Nuri Kızıltaş bu kitabında yukarıda anılan çelişkilere bir bakış sunuyor. Gerekli gereksiz ilaç kullanımını, ilaç firması, doktor – hasta iletişimini –iletişimsizliğini- masaya yatırıyor. Daha da önemlisi, vücudun doğal savunma sistemini güçlendirmek için diyor ki; BOL BOL SU İÇİN.

indir

Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Neden Yaşlanıyoruz & Neden Hastalanıyoruz kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak