Çocuk Eğitiminde Pozitif Disiplin Teknikleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çocuk Eğitiminde Pozitif Disiplin Teknikleri yayını türkçedir. Çocuk Eğitiminde Pozitif Disiplin Teknikleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ebeveynlik, aklen ve ruhen sağlıklı gelişmeleri konusunda çocuklarımıza yardımcı olduğumuz uzun bir yolculuktur. Bu kitap aile kültürümüz, gelenek ve göreneklerimiz göz önünde bulundurularak A’dan Z’ye bir seyahat rehber niteliğinde titizlikle hazırlanmıştır. Sabır sınırlarınız zorlanıp işin içinden çıkamadığınız anlarda, tarafsız bir arkadaş rolü üstlenerek bir çok konuda size yardımcı olacaktır.
Bebeklikten ergenliğe en çok zorlandığınızda konularla ilgili Örnek olaylar, pratik uygulamalar sunan bu kitabı; “mutlu ve başarılı” çocuklar yetiştirmek adına başucunuzdan ayırmayacaksınız…
 

indir

Çocuk Eğitiminde Pozitif Disiplin Teknikleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çocuk Eğitiminde Pozitif Disiplin Teknikleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın