Bilgisayar Kitapları

Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP

Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP yayını türkçedir.Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap ile deneyimlerini sektör ile paylaşan Türk MVP’leri bir ilke de imza atıyor. Diğer ülkelere bakacak olursak MVP’lerin bir araya gelip teknik içerikli kitaplar çıkardıklarını görüyoruz, fakat ilk defa bu kadar geniş bir kadro, eşsiz bir hazineyi, yani seneler içinde kazandıkları deneyimlerini kitap haline getiriyor. Çiğdem Akın Microsoft Avrupa, Orta Doğu ve Afrika MVP Programı Müdürü Teknolojinin farklı alanlarındaki uzmanlıklarıyla bilişim sektöründe çok önemli yere sahip olan Türk MVP’lerinin hazırladığı bu Türkçe kaynak onların çok uzun yıllar içinde ürettikleri projelerde edindikleri deneyim ve kazanımlarının bir özetini oluşturmakta. Hiç şüphesiz bu eser sektörde çalışan veya sektöre yeni giren birçok arkadaşımız için önemli bir kaynak oluşturacak ve yol gösterici olacaktır.

indir

Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çözüme Giden Yolda En Değerli Deneyimler & Microsoft MVP kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak