Bilim & Mühendislik Kitapları

Dijital Diplomasi ve Twitter kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dijital Diplomasi ve Twitter

Dijital Diplomasi ve Twitter yayını türkçedir.Dijital Diplomasi ve Twitter kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bir Twitter kullanıcısının etki yaratabilmesi, takipçi sayısının fazla olmasından daha çok tweetlerinin retweetlenmesi ile gerçekleşmektedir. Bu şekilde, haberlerin elektronik ortamda ağızdan ağıza iletişim yoluyla hızlı bir şekilde ve düşük bir maliyetle yayılması sağlanmaktadır. Twitter’ın gerçek zamanlı mesajlaşma özelliği sayesinde kullanıcılar, güncel olaylardan kısa sürede haberdar olabilmekte ve aktif olarak etkileşimde bulunabilmektedirler. Dünyanın dijitalleşme süreci, günümüz diplomatlarını da dijital ortamlara çekerek onların vatandaşlarla buluşmalarına imkân vermektedir. Bu kitapta, diplomatların, özellikle elçiliklerin, yerel halkla doğrudan etkileşim kurmak, anlatılanları şekillendirmek, propaganda yapmak, gündem oluşturmak ve ülkelerinin imajını geliştirmek için Twitter’dan nasıl yararlandıkları anlatılmaktadır. Bu bağlamda, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya Federasyonu’nun Türkiye’deki büyükelçiliklerinin Twitter üzerinden kamu diplomasisi oluşturma yöntemleri detaylı olarak incelenmektedir. Kitapta ayrıca Twitter’ın kamuoyu ve uluslararası ilişkileri şekillendirmedeki rolü anlatılmakta olup dijital diplomasi alanına katkıda bulunulmaktadır.

indir

Dijital Diplomasi ve Twitter kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dijital Diplomasi ve Twitter kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak