Türkçe Sözlük Küçük Dev Sözlük (20.000 Madde) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkçe Sözlük Küçük Dev Sözlük (20.000 Madde) yayını türkçedir.Türkçe Sözlük Küçük Dev Sözlük (20.000 Madde) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Usta dilci Ali Püsküllüoğlu’nun hazırladığı bu ergonomik boyuttaki “Küçük Dev Sözlük”e 20.000 madde ve iç madde sığdırıldı. 

Günlük hayatta sık kullanılan sözcükler, terimler ve deyimler, büyük dikkat ve özenle seçildi.

Tanımların kolayca anlaşılmasını sağlayan örnek tümcelere, sözcüklerin dilbilgisi yönünden ad, sıfat, bağlaç, ünlem vb. türlerine, okunuşları ve vurgularına yer verilmesi de bir sözlükte aranılan tüm özelliklere sahip olmasını sağlıyor.

Küçük Dev Sözlük, tüm bu özellikleriyle kolayca erişim sağlanabilecek, elden düşürülmeyecek, temel başvuru kaynağı olabilecek eşsiz bir eser.

indir

Türkçe Sözlük Küçük Dev Sözlük (20.000 Madde) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkçe Sözlük Küçük Dev Sözlük (20.000 Madde) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın