Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler yayını türkçedir. Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Bram Stoker daima dünyanın en ünlü vampiri Kont Dracula’nın yaratıcısı olarak hatırlanacak olsa da bunun yanında birçok hünere sahipti.” David Stuart Davies
 
Bram Stoker, 1897’de yayımlanan başyapıtı Dracula ile korku edebiyatının yol gösterici isimlerinden birine dönüştü. Ölümünden iki yıl sonra, 1914’te yayımlanan Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler başlıklı derlemesi ise, onun bir vampir öyküsü dışında da anlatacakları olduğunu gösteren, karakter yaratımı ve olay örgüsü konusunda ustalığını sergilediği öykülerin toplandığı bir kitap.
 
Derlemeye ismini veren ve aslında Dracula romanında kendine yer bulamayan bir bölümden ibaret olan “Dracula’nın Konuğu”nun yanı sıra “Yargıcın Evi”, “Sıçanların Cenazesi”, “Çingene Kehaneti” ve “Kızılderili Kadın” gibi birbirinden karanlık, gizemli ve ürkütücü öyküler, Bram Stoker’ın günümüzde bile hâlâ keşfedilmeye değer farklı yönleri olduğunun birer göstergesi.
 
Zira ölüler dörtnala ilerler.

indir

Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Edebiyat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dracula’nın Konuğu ve Diğer Tuhaf Öyküler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın