Dünya Hakkında Doğru Bildiğiniz Yanlışlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Dünya Hakkında Doğru Bildiğiniz Yanlışlar yayını türkçedir. Dünya Hakkında Doğru Bildiğiniz Yanlışlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnsanlık dünyadaki yaşamın sırrını çözme yolunda epeyce yol almış gibi görünüyor. Acaba gerçekten de öyle mi? Aslında, sürekli değişen gezegenimizde keşfedilecek ve açıklanamayan hâlâ çok şey var.

Doğru Bildiğimiz Yanlışlar serisinden olan bu kitap, dünyanın fiziksel ve sosyal yapısına dair inançlarınızı alt üst edecek ve gezegenimizin coğrafyası, doğası, ülke ve şehirleri hakkındaki şaşırtıcı gerçekler karşısında sizleri hayrete düşürecek… Merakınızı şımartın biraz, dünyayı bugün nasıl gördüğümüzü şekillendiren birçok efsane, söylenti ve yanlış alıntıyla karşılaşacaksınız. Dünyanın yuvarlak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün! Aslında kutuplarda daha basıktır. Sahra’yı dünyanın en büyük çölü olarak mı biliyorsunuz? Değil, sorunun cevabı Antarktika’dır.

Google Maps yardımıyla keşfedilen kayıp yağmur ormanlarından, yılın sadece altı ayı Fransa’ya ait olan adaya kadar Dünya gezegenine dair birçok şey içeren bu neşeli rehber, Orta Doğu’nun ortasında ne olduğunu merak edenler için vazgeçilmez bir okuma serüveni…

Dünya hakkında hep inandığımız şaşırtıcı efsaneleri çürüten büyüleyici ve esprili bir okuma deneyimi sizleri bekliyor…

[ad_2]

indir

Dünya Hakkında Doğru Bildiğiniz Yanlışlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dünya Hakkında Doğru Bildiğiniz Yanlışlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın