Faust (2 Cilt Takım) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Faust (2 Cilt Takım) yayını türkçedir. Faust (2 Cilt Takım) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Faust, sadece Alman edebiyatının değil tüm dünya edebiyatının en önemli eserlerinden biridir. Ünlü alman şair Goethe’nin uzun yıllar üzerinde çalıştığı bu eser, antik dönem edebiyat unsurlarını içermekle beraber şeytan, iyilik, kötülük, erdem, gençlik ve yaşlılık gibi hayatın gerçeklerini ve tezatlarını işleyerek eşsiz bir edebiyat şöleni sunar okura. Eski bir Alman masalının uyarlaması olan ve hem döneminde hem de döneminden sonra pek çok yazarı derinden etkileyen bu eserde, bilinmeyeni öğrenmek isteyen bir insanın ruhunu şeytana satması ve daha sonra gelişen olaylar anlatılır. Goethe’nin neredeyse ömrünü hasrettiği Faust, şairin aynı zamanda yaşamı boyunca kendi kendine sorduğu sorulara da bir cevap mahiyetindedir.

indir

Faust (2 Cilt Takım) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Faust (2 Cilt Takım) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın