Siyaset Kitapları

Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset kitabını indir [PDF ve ePUB]

Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset

Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset yayını türkçedir. Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

1957 yılında Malaya olarak İngiliz sömürge imparatorluğundan bağımsızlığını kazanan ve 1963 yılında Sabah ve Sarawak eyaletlerini bünyesine katarak günümüze kadar ciddi bir gelişim gösteren Malezya, Güneydoğu Asya ülkeleri içerisinde yıldızı giderek parlayan bir ülkedir. Avrupa’daki gelişmiş ülkeleri anımsatan görüntüsü, gelişmiş ekonomisi ve bölgesel vizyonu da hesaba katıldığında, Malezya’nın ülkemiz için bölgeye açılan kilit ülkelerden bir tanesi olduğu fark edilecektir. Gerek kültürel ve gerekse siyasi ilişkilerimizin iyi bir noktada olduğu Malezya hakkında, tüm bu stratejik ögelere rağmen, ülkemiz literatüründe kayda değer çalışmaların azlığı ise dikkat çekicidir.
Dr. Süleyman Temiz’in uzun ve dikkatli bir çalışmasının ürünü olan “Modern Malezya” eseri, Malezya’nın sömürge döneminden başlayarak, günümüze kadarki siyasi ve tarihî olaylarını mercek altına almıştır. Aynı zamanda Malezya’nın çevre ülkeleriyle ve küresel aktörlerle olan ilişkilerine de değinen eser, bu hâliyle önemli bilgiler içermektedir.

indir

Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Modern Malezya Devlet Geleneği ve Siyaset kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak