Spor Kitapları

Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi

Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi yayını türkçedir. Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Beden eğitimi ve spor derslerinin bireyin sadece fiziksel, zihinsel ve duyuşsal yönden değil ayrıca sosyal yönden gelişimini de sağladığı bilinmektedir. Sosyal becerileri zayıf olan çocukların, daha çok içine kapanık ve iletişim becerilerinin zayıf oldukları görülmektedir. Sosyal becerilerini geliştiremeyen çocuklar yaşamlarının ileriki dönemlerinde birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Beden eğitimi dersleriyle bu tarz problemlerin önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca beden eğitimi ve spor derslerinde fair-play, centilmenlik, sportmenlik gibi kavramların aktarılması ve uygulanması yönünde eksiklik bulunmaktadır. Bu bağlamla beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin derslerde uygun bir şekilde kullanabileceği materyallere ihtiyaç vardır. Bu materyallerden biri olan Fiziksel etkinlik kartları ile çocukların sportmenlik davranışlarına ve sosyal beceri düzeylerine nasıl etki edeceği bu kitapta ortaya konulmuştur.

indir

Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fiziksel Etkinlik Kartlarının Öğrencilerin Sportmenlik Davranışlarına ve Sosyal Beceri Düzeylerine Etkisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak