Sağlık ve Tıp Kitapları

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2 yayını türkçedir. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz;
Ülkemizin farklı üniversitelerinde akademik faaliyetlerini sürdüren ve bu mesleğe gönül veren hocalarımız ile birlikte yazdığımız bu çözümlü soru bankası ile karşınızdayız. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, ülkemizde son yıllarda oldukça önem kazanmış ve fizyoterapistler birçok farklı alanda yer almaya başlamıştır. Çok yönlü ve kapsamlı bir eğitim sürecine sahip olan mesleğimiz, her daim gelişime ve yeniliğe açıktır. Bu mesleğin öğrencisi ve öğreticisi olarak biz akademisyenlerin amacı, iyi birer meslektaş yetiştirmek ve onlara farklı bakış açıları kazandırmaktır. Bilgiye erişimin çok kolay olduğu günümüz teknolojisinde tecrübe ve yorumlama kabiliyeti daha çok önem kazanmaktadır. Bu kitapta amacımız, öğrencilerimizin ve meslektaşlarımızın, farklı hocaların soru sorma ve çözüm bulma yöntemlerini görerek yeni bakış açıları ve yorumlama becerileri kazanabilmeleridir.
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası, 2 ciltten oluşmakta ve toplamda yaklaşık 4000 soru ve cevaplarını içermektedir. İlk ciltte temel fizyoterapi tekniklerine, ikinci ciltte ise rehabilitasyon yöntemlerine ağırlık verilmiştir. Her iki ciltte de hemen her konuyu kapsayan soruların ve çözümlerinin olması hedeflenmiştir. Böylece meslektaşlarımız bilgilerini tekrar edebilecek ve farklı bakış açıları kazanabilecektir. Öğrencilerimiz ise bu soruları çözerek ve çözümleri inceleyerek derslerde öğrendiklerini pekiştirebilecek ve sınavlara hazırlık yapabileceklerdir. Özellikle son sınıf öğrencilerimizin bitirme sınavlarına hazırlanmaları için de çok faydalı bir kaynak olacağı düşüncesindeyiz.
Cumhuriyetimizin 100. yılında bu özgün ve kapsamlı kitaplar ile literatüre katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu anlamlı yılda, fizyoterapi ve rehabilitasyon camiamız için bir ilk olan bu soru bankasını yazmamıza katkıda bulunan değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.
100. yıl coşkusunu paylaşmak, daha güzel yarınları kutlamak ve daha çok faydalı olmak dileğiyle…
Editörler
Feride YARAR – Fatih TEKİN
Eylül 2023

indir

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Çözümlü Soru Bankası Cilt 2 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak