Sinema ve Tiyatro Kitapları

Herşey Herşeyin İçinde kitabını indir [PDF ve ePUB]

Herşey Herşeyin İçinde

Herşey Herşeyin İçinde yayını türkçedir. Herşey Herşeyin İçinde kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Oyun, eğer zamanın herhangi bir anında Yunus Emre, Anaksagoras ve Einstein karşılaşsaydı aralarında nasıl bir diyalog olurdu sorusundan hareketle kurgulanmıştır. Dünya bilim ve düşünce tarihine yadsınamaz katkıları olan bu üç özel adamın, hangi noktalarda birbiri ile buluşmakta veya çatışmakta olduklarını yer yer esprili bir dille anlatmaya çalışmıştır. Din, bilim ve felsefenin birbiri ile bağlantı noktalarını kopardığımızda nasıl bir dünya ile karşılaştığımızı gerçek olaylardan hareketle önümüze koyan oyun, bu gün ve gelecekte güncelliğini koruyacak önemli soruları düşündürtmeye ve cevap bulmaya çabalamaktadır. Anadolu topraklarından yetişmiş bu iki bilge insan ile Einstein’ın kurgusal sohbeti, doğu ve batı arasında yüzyıllardır süregelen çatışma kültürünün anlamsızlığını gözler önüne koyarken, aslında her iki kültürün de birbirine geçiş noktaları olduğunu ve birbirinden tarih boyu nasıl yararlandıklarını anlatmaya çalışır. Oyun tek perdedir.

indir

Herşey Herşeyin İçinde kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Herşey Herşeyin İçinde kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak