Sosyoloji Kitapları

Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu kitabını indir [PDF ve ePUB]

Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu

Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu yayını türkçedir. Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dr. Dorfman bir kez daha sosyal hizmetin mesleki literatürüne oldukça faydalı bir katkı sağlamıştır. Öncelikli hedefi sosyal hizmet öğrencileri olmasına karşın, kitap, genel olarak klinik uygulayıcılar için oldukça faydalı olmasının yanında “Uygulayıcıların El Kitabı” olarak da iyi hizmet edebilecektir.
FRANCIS J. TURNER, D.S.W.
Wilfred Laurier Üniversitesi

Klinik Sosyal Hizmet, mevcut durumda alanda olanların yanı sıra sosyal hizmeti meslek olarak düşünen herkes için “okunması gereken” bir kitaptır. Çünkü kitap uygulayıcıları bekleyen zorluklar ve olasılıklar hakkında bir fikir veriyor. Bu çok boyutlu bakış açısı, ilkelerin etkili ve tatmin edici uygulamalara dönüştürülmesine yardımcı olması açısından da oldukça değerlidir.

Rachelle A. Dorfman, Los Angeles California Üniversitesi, Kamu Politikası ve Sosyal Hizmet Okulu, Sosyal Refah Bölümü’nde profesör. Son zamanlarda Hong Kong Üniversitesi’nde sosyal hizmet alanında Misafir Profesör olarak görev yaptı. Dr. Dorfman, diğer iki saygın kitabın yazarlığını/editörlüğünü de gerçekleştirdi: Aging into the 21st Century: The Exploration of Aspirations and Values ve Paradigms of Clinical Social Work.

indir

Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Klinik Sosyal Hizmet: Tanımı Uygulaması ve Vizyonu kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak