Siyaset Kitapları

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde yayını türkçedir. Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ege haritasında bakan bir Türk vatandaşının çıldırmaması zordur.
Hatta bir yabancının. Dünyanın başka bir köşesinde , bir devletin toprağı sayılan adaların başka bir devlet topraklarına böylesine sokulduğu, yakınlaştığı neredeyse ses ve el uzunluğuna geldiği görürlememiştir.
Mümtaz Soysal (Hürriyet Gazetesi)

Bu çalışma; tarihsel, hukuksal ve siyasal yönleriyle Yunanistan’ın yayılmacı politikasının Adalar (Ege) Denizi’ndeki yansımasını ortaya koymak ve yakın tarihte gündeme gelen adacık ve kayalıklar sorununa bu perspektiften bakarak olayın ciddiyetini gözler önüne sermek için hazırlanmıştır.

indir

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak