Spor Kitapları

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi yayını türkçedir. Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Güncel çalışmalarda kupa uygulaması sporcular açısından tercih edilebilen ve en çok uygulanan geleneksel ve tamamlayıcı tıp (GETAT) metotlarından biri olarak ifade edilmektedir. Dolayısıyla bazı şampiyon sporcuların bu yönteme başvurması özellikle şampiyon sporcuların kupa uygulamasını yaptırması vb. metotların performansla arasında ilişki var mı? sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Tarihin ilk dönemleri incelendiğinde kupa uygulamasının MÖ 3300 yıllarına kadar uzandığı görülmektedir. Bu çalışmanın amacı yüzücülerde kupa uygulamalarının kısa mesafe yüzme performansına etkisini araştırmaktır.

indir

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak