Eğlence ve Mizah Kitapları

Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka

Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka yayını türkçedir. Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bir soygun planlayabilir misiniz? Kaçış rotanızı çizebilir misiniz? Bilgisayar korsanını hackleyecek kadar akıllı mısınız? Suçluların şifresini çözüp onları suçüstü yakalayacak mısınız?
 
Çözmeniz gereken 90’dan fazla kafa karıştırıcı vakada, dâhi bir dedektifin yerini almaya veya karanlık tarafa geçip bir suç dehası olmaya hazır mısınız?
 
Uluslararası alanda en çok satan bulmaca ustası Dr. Gareth Moore’dan gerçek suç ve polisiye meraklıları için mükemmel bir bulmaca kitabı. Bilmeceler, şifreler, kriptogramlar, labirentler, sudoku, mantık bulmacaları ve çok daha fazlasıyla dolu bu kitapta iki seçeneğiniz olacak: Bazen çıkarım güçlerinizi test edip vakayı çözeceksiniz, bazen de suçlunun yerine geçip kusursuz bir suç planlayacaksınız.

indir

Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kusursuz Suç Bulmacaları & Çözülmesi Gereken 90’dan Fazla Vaka kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak