Bilim & Mühendislik Kitapları

Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar

Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar yayını türkçedir.Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Günümüzde matematik öğrenme/öğretme hem bireysel bir inşa süreci hem de  toplulukla yapılması gereken bir kültürleşme (müzakere etme) süreci olarak değerlendirilmektedir. Bu süreci yapılandıran şey ise matematik sınıf mikrokültüründeki üyelerin karşılıklı etkileşimi sonucu ortaya çıkan normatiflerdir. Normatifler genel anlamda sınıf üyelerinin kavrayışlarını, davranışlarını ve duygularını yöneten yazılı olmayan müşterek yapılardır. Bir başka deyişle sınıfta neyin kabul edilebilir ya da kabul edilemez olduğunu gösteren bir tür gramer sistemidir. Matematik sınıflarındaki normatifler arasında yer alan sosyomatematiksel normlar ise matematiksel aktivitelerle ilgili tartışmalara özgüdür. Bu kitapta, sosyomatematiksel normlara temel oluşturacak teorik ve uygulamalı boyutlar birlikte ele alınmıştır.

indir

Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Matematik Eğitiminde Sosyomatematiksel Normlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak