Bilgisayar Kitapları

Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama

Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama yayını türkçedir.Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya çapında robot programlaması için çeşitli yazılım platformları geliştirilmiştir. Bunlardan en yaygın kullanıma sahip, en popüler ve en fazla yeni kütüphane ve topluluk desteği yayınlanan açık kaynaklı robot programlama platformu ROS’tur (Robot Operation System). İlk başlayanlar için ROS başta çok karmaşık ve anlaşılması zor bir yapıya sahip gibi görünse de detaylarına girildiğinde ne kadar kolay, hızlı ve işlevsel bir platform olduğu anlaşılır.

İşte bu kitapta tam olarak ROS’un detaylarına girilerek neyin neden dolayı yapıldığı, neden/ sonuç ilişkisi içinde anlatıldı. Bu nedenle ROS’u öğrenmek isteyen Türk gençliğinin başvurabileceği çok kapsamlı ve detaylı bir kitap olduğu kanaati taşınmaktadır. Bununla birlikte kitap, kendi kendine öğrenme (self learning) prensibi ile yazıldı. Yani ROS’u öğrenmek isteyen kişiler herhangi bir eğitmene ihtiyaç duymadan en alt seviyeden başlayarak ROS hakkında temel yeterliğin ötesinde bir seviyeye çıkabilecektir. Kitapta, detaylı anlatımın yanında basitten karmaşığa doğru ve birbiri ile ilişkili uygulamalarla teorik olarak öğretilen konunun pekiştirilmesi sağlanmaya çalışıldı. Uygulamalar sadece kod olarak değil her kodun hangi amaçla yazıldığı da anlatılarak neyin neden dolayı yapıldığı pekiştirilmeye çalışıldı.

Derinlemesine anlatım tarzı ile ROS hakkında yazılmış ilk Türkçe kitap olma özelliğine sahip kitabımızın, Türk milleti için robot teknolojilerinin gelişimine katkı sağlaması en büyük temennimiz ve motivasyonumuzdur.

indir

Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Başlayanlar için ROS ile Etkili Programlama kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak