Felsefe ve Düşünce Kitapları

Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak

Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak yayını türkçedir. Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kendi medeniyet anlayışımızı yeni paradigmaya uydurma gayreti, aydınlarımızın çoğunun seçtiği yol olmuştur. Bununla birlikte Batı’dan teknolojinin, teknolojiyi oluşturan bilginin ve bilgi yönteminin alınmasının şart olduğunu, ancak kadim kültürün korunması gerektiğini savunan aydınlarımız da az değildir. İşte bunlardan biri de son yüzyılda, kültürümüz ve kültürümüzü meydana getiren bilgi dallarıyla ilgili birçok eser kaleme almış olan Ömer Nasuhi Bilmen’dir. Bir toplumu, diğerlerinden ayıran en önemli faktörlerden biri de etik kurallar konusundaki tercihlerdir. Bilmen, belki de bunu fark ettiği için etik konusuna çok fazla önem vermiş, bu konudaki değişime karşı çıkmış ve kadim ahlak sisteminin korunması gerektiğini var gücüyle savunmuştur. Elinizdeki kitap, Bilmen’e göre fikir dünyamızda son yüzyılda seyreden hareketlilikleri ve buna bağlı olarak meydana gelen önemli değişiklikleri konu almaktadır.

indir

Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ömer Nasuhi Bilmen’de Teolojik Ahlak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak