Hobi Kitapları

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri yayını türkçedir. Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dikilecek kumaşı belli bir modele ve belirli ölçüye göre kesme, biçme sanatı olan biçki sanatı bu kitapta tüm detaylarıyla ele alınmıştır. Kumaş çeşitleri, kişiye ve yaşa göre olması gereken beden ölçüleri anlatılmış ve şekillerle resmedilmiştir. Bir elbise yapmak için gerekli olan ölçüler, istenilen veya tercih edilen kumaşların özellikleri, potluk gibi durumların nasıl giderileceği, kesilecek olan parçanın belirli kurallara göre kesilmesine dair her türlü bilgiye sahip olan “Biçki Dersleri” adlı bu eser iyi bir öğrenme serüvenini başlatır.

indir

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak