Çocuk Kitapları

Patlak Zeka Cemcan 1 / Okul Fena Karıştı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Patlak Zeka Cemcan 1 / Okul Fena Karıştı yayını türkçedir.Patlak Zeka Cemcan 1 / Okul Fena Karıştı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Oku, çalış bir de ödev yap. Ne zaman tüm enerjimi ödev yapmak için değil de bilimsel araştırmalarım için harcayabileceğim? Ödevlerden fırsat kalsa belki çarpmayan elektrik, nefes kesmeyen su yapıp hayatlar kurtarabilirim. “Ah keşke bu işin kestirme bir yolu olsa…” diye hayıflanırken kestirme yol kendiliğinden okul bahçesine geldi. O kestirme yolu muhteşem gazeteciliğimle tarihe geçireyim derken başım da dertten derde girdi. Pes eder miyim? Hayır! Hemen okul diploması gerektirmeyen mesleklere yöneldim. “Dert dinleyiciliği güzel iş.” dedim, koltuğa oturup dert dinledim. Sonuç okulu karıştırdı, beni disiplinle tanıştırdı.   Acaba bir gün parlak fikirlerimden biri tutacak ve bana laboratuvarlar dünyasının kapılarını açacak mı?

indir

Patlak Zeka Cemcan 1 / Okul Fena Karıştı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Çocuk Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Patlak Zeka Cemcan 1 / Okul Fena Karıştı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak