Piri Reis 1513 Dünya Haritası Replikası kitabını indir [PDF ve ePUB]

Piri Reis 1513 Dünya Haritası Replikası yayını türkçedir.Piri Reis 1513 Dünya Haritası Replikası kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Replikanın ön yüzünde Dünya Haritası, arka yüzünde ise haritaya ait bilgilerin yer aldığı künye bulunmaktadır. Parşömen üzerine basılmış olan replikanız plexiglass içinde, tahta standı ile birlikte sunulur.

Dünya Haritası nedir?
Piri Reis’in 1513 tarihinde bitirdiği ve yalnızca tek parçası günümüze kadar ulaşmış olan ünlü Dünya Haritası, coğrafya ve haritacılık tarihinde son derece önemli bir yere sahiptir. Haritanın elimizde olan, Avrupa ve Afrika’nın batı kıyıları ile Orta ve Güney Amerika’nın doğu kıyılarını gösteren orijinal parçası, Topkapı Sarayı Müzesi Kütüphanesi’nde bulunmaktadır. Piri Reis, gizemi hala çözülemeyen bu olağanüstü eserini ceylan derisi üzerine çizmiştir ve dokuz renkte boyamıştır.
 
Harita : 40*27,5 
Kutu      :52*36,5
Yükseklik 2,5

indir

Piri Reis 1513 Dünya Haritası Replikası kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Piri Reis 1513 Dünya Haritası Replikası kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın