Sınav Kitapları

Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl kitabını indir [PDF ve ePUB]

Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl

Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl yayını türkçedir. Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Progress in Vocabulary İngilizce öğrenimi ve YabancıDil Sınavlarıiçin yaşamsal olan sözcük bilginizi geliştirecek bir kaynak kitaptır. Bu kitap, belirli amaçlar göz önünde bulundurularak, çok uzun ve titiz bir çalışmanın sonunda, bu amaçlar çerçevesinde gerekli olanlarından derlenerek hazırlanmış sözlük ve edinilen bilgiyi sınayacağınız “General Vocabulary Tests”, “Cloze Tests” başlıklarıaltında her kelime türü için ve karışık olarak hazırlanmışçok sayıda özgün test ve bunların cevap anahtarlarından oluşmaktadır. Kitabın sözlük bölümü, değişik sözcük kümelerine göre sınıflandırılmış, her sözcük kümesi A’dan Z’ye kadar bir veya birden fazla harf başlıklarıaltında ayrıayrıverilmiştir. Sözlük bölümü, belirli bir düzeyin üzeri için temel sayılan ve özellikle YabancıDil Sınavlarıiçin gerekli olan sözcüklerden oluşmaktadır. Kelime öğrenimi ve YabancıDil Sınavlarına yönelik hazırlanan sözcükler için, son yıllarda bu sınavlarda soru olarak çıkan, metinlerde yer alan ve ileride de çıkma olasılığıolan sözcüklerden bir derleme yapılmıştır. Progress in Vocabulary, İngilizcede okuma, okuduğunu anlama, yazma, çeviri gibi sözcük bilgisinin ve sözcüklerin doğru ve bağlama uygun anlamlarının bilinmesi-kullanılmasıgereken yerlerde yararlıbir başvuru kaynağıdır. Progress in Vocabulary’nın, sözlük bölümünde 4500’nin üzerinde sözcük, yaklaşık 15000 İngilizce yakın anlamlısözcük, 6000 örnek cümle ve ayrıntılıilgeçler (prepositions) bölümü yer almaktadır. Kitapta öğrendiğiniz sözcükleri sınayacağınız, değişik soru teknikleri ile hazırlanmışçok sayıda özgün soru içeren testler bulunmaktadır. İngilizcede sözcük dağarcığınızıgeliştirirken yararlanacağınız Progress in Vocabulary kitabıbu alandaki başarınızıarttıracağına inanılarak hazırlanmıştır.

indir

Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sınav Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Progress in Vocabulary / Selected Vocabulary For YDS Proficiency Toefl kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak