Bilgisayar Kitapları

Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka kitabını indir [PDF ve ePUB]

Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka

Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka yayını türkçedir.Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dijital çağın öne çıkan dillerinden biri olan Python, bu kitapta tüm zenginliğiyle okurlarına sunulmaktadır. Başlangıçtan ileri seviyeye, veri analizinden yapay zekâya uzanan geniş bir perspektifle ele alınmıştır. Python’un kütüphanelerinin zengin dünyasına adım atarken, veri analizi için Numpy ve Pandas’ı, görselleştirme için Matplotlib, Seaborn, Plotly ve Bokeh’i, yapay zeka uygulamaları için ise Scikit-learn, Gym, TensorFlow, Keras ve Pytorch’u tanıyacaksınız. Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme algoritmalarının inceliklerine dalıp, somut örnek projelerle bilgilerinizi pekiştireceksiniz. Bu eser, Python diline dair sadece teorik bilgi sunmakla kalmayıp, uygulamalı projelerle bilgilerinizi nasıl hayata geçirebileceğinizi adım adım ortaya koyuyor. Kitapta, ağırlıklı olarak yapay zekanın kütüphaneler ve kütüphane hizmetlerinde kullanımına yönelik somut ve uygulanabilir örneklerle öğrendiklerinizi pekiştirecek uygulamalar yer almaktadır. Bunlar, gerçek dünya senaryolarıyla nasıl birleştirileceği konusunda size rehberlik ediyor. Hem yeni başlangıç yapanlar için temel bir başvuru kaynağı, hem de deneyimli geliştiriciler için derinlemesine bir inceleme olan bu kitap; Python dilinin dinamik yapısını, etkileyici kütüphanelerini ve bu dilin iş süreçlerindeki devrimsel etkisini aydınlatıyor. Python’ın büyüleyici dünyasında sizi nelerin beklediğine, etkileyici çözümlere ve yenilikçi projelere hazır olun. Bu kitapla, dijital alanda Python dilinin nasıl bir etki yarattığını derinlemesine keşfedeceksiniz. Keyifli okumalar dilerim!

indir

Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Python: Veri Analizi, Görselleştirme ve Yapay Zeka kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak