Başvuru Kitapları

Tarlaya Ektim Konut kitabını indir [PDF ve ePUB]

Tarlaya Ektim Konut

Tarlaya Ektim Konut yayını türkçedir.Tarlaya Ektim Konut kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Eğer hayalinizdeki o köy evine kavuşmak istiyorsanız arazi ve ev almadan önce konusunda uzman bağımsız emlak danışmanları ile çalışmalısınız.

Araziler uzmanlık isteyen çok kapsamlı bir konudur. Çünkü araziler alımı ve satımı sırasında en çok hata yapılan, en çok dava konusu olan taşınmazlardan biridir.

Hangi arazilere hangi şartlarda konut (bağ evi) yapılır veya yapılamaz, fiili taksim bulunan hisseli araziler, el birliği ve paylı mülkiyet, hazine arazileri, orman içi yapılar, hisseli arazilerde yapı kayıt belgeli müstakil evler, 2B araziler, geçit hakkı, köy yerleşik alanları gibi birçok bilgiyi mevzuat ve yargı kararları kapsamında bu kitapta bulabilirsiniz.

Bu kitabı yazmadaki amacım, araziler konusunda en fazla mağduriyet yaşayan alıcıları arazi satın almadan önce bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve yardımcı olabilmektir.

indir

Tarlaya Ektim Konut kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Tarlaya Ektim Konut kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak