Sağlık ve Tıp Kitapları

Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev

Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev yayını türkçedir. Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür için besin zengini bir yaşam nasıl sürdürülmeli?
Louise Hay, kitaplarında okurlarına yıllarca sağlıklı ve mutlu bir yaşam için neler yapmaları gerektiğini gösterdi. Kitapları, konferansları ve makaleleriyle milyonlarca kişinin yaşamlarına dokundu. Şimdi ise okurlarının karşısına Ahlea Khadro ve Heather Dane ile birlikte çıkıyor. Bu üç değerli kadın, hazırladıkları bu kitapla, sağlıklı bir yaşama dair her zaman yararlanabileceğiniz ipuçlarını sizinle paylaşıyor. Bu kitap son moda diyetlerle, uygun beden ölçüsü dayatmalarıyla ve karmaşık hesaplarla dolu bir çalışma değil.
Yazarlar medyada sıkça karşılaştığınız klişeleri yinelemiyorlar; iyi bir hayat sürmeniz, sağlıklı olmanız ve bunu büyük ölçüde tek başınıza başarmanız için pratik yöntemler, lezzetli tarifler ve son derece yararlı tüyolar sunuyorlar. Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev sık sık başvurabileceğiniz çok değerli bir kaynak.

indir

Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sağlıklı Yaşam İçin Kendini Sev kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak