Spor Kitapları

Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting)

Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting) yayını türkçedir. Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap sizler için öncelikle bilimsel, sağlıklı, severek yapabileceğiniz, stres dolayısıyla maruz kaldığınız sıkıntıları giderebileceğiniz doğru yöntem ve uygulamalarla kaliteli bir yaşam sürerek daha mutlu ve daha genç görünmenizi sağlamak için kaleme alınmıştır.
Kitabın sayfaları arasında gezinirken, sağlıklı yaşam ve fitness hakkında öğrenmek istediğiniz birçok sorunun cevabına ulaşacaksınız. Sade ve anlaşılır bir dille birlikte hazırladığım bu kitabı keyifle okuyarak sağlıklı yaşam ve fitness alanında güvenilir bilgiler edinirken; evinizde, bahçenizde veya spor kulübünde kolaylıkla yapabileceğiniz egzersiz programları sayesinde fit, alımlı ve zarif bir vücuda sahip olurken, her geçen gün sizi daha fazla rahatsız eden fazla kilolarınızdan da sağlıklı bir şekilde kurtulacaksınız.

indir

Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sport for All Bireysel Spor Danışmanlığı ( Personal Coaching, Training & Consulting) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak