Eğitim Kitapları

Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı

Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı yayını türkçedir. Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Ta’lîm-i Kırâat ’’ çocuklar için hazırlanmış bir okuma kitabı. Ünlü edebiyatçımız Muallim Naci’nin de katkısını taşıyor. Ayrıca “Arakel Efendi’’ hem yayıncı, hem de kitabı düzenleyen kişi. Bu kimlik ve kişilikler, Osmanlı kültür dünyasını da simgeler durumdalar.
   
 Yayınevimiz, bu kitabı çözümlü paralel metinleriyle birlikte okuyucunun hizmetine sunmaktadır. Amacımız, Osmanlıca öğrenenlere, el yazısını (Rik’a’yı) kolay ve pratik yoldan öğretmektir. Bu nedenle, okunması kolay ve sade bir dille yazılmış olan bu kitap seçildi. Okuyucu kelime ve tamlamalarda duraksamadan, yazı stilini, akıcı ve hızlı bir okuyuşla kısa sürede kavrayacaktır.

indir

Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ta'lim-i Kıraat 2 & Rik’a Yazı Okuma Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak