Spor Kitapları

Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği

Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği yayını türkçedir. Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yeteneğe dair geçmişten çok şey öğrendik. Sporcu mentalitesinin en az sürati kadar önemli olduğunu, çevrenin bir sporcunun kariyer başarısını tayin edebileceğini gördük. Yetenek gelişimine bakış açısı değişti, derinleşti ve her detay önem kazandı.
Bu kitapta önce yetenek seçiminde bütünsel yaklaşım tanımlanmış, sonrasında futbolun bütününü oluşturan parçalar açıklanmış, daha sonra futbol yetenek seçiminde-gelişiminde bütünsel yaklaşımın nasıl uygulanacağına dair örnek çalışma sunulmuş, ve bu örnek çalışma uluslararası literatüdeki çalışmalarla karşılaştırılmıştır.

indir

Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yetenek Seçiminde Bütünsel Yaklaşım: Futbol Örneği kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak