Siyaset Kitapları

Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet

Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet yayını türkçedir. Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Thomas Paine’in ölümünün iki yüzüncü yılında yayımlanan bu metinler, politik düşüncede özgürlük için ortaya atılmış en etkili argümanlardan ikisi olarak günümüze kadar gelmiştir. Ortak Akıl, Paine’in Amerikan Devrimi’ni desteklemek için yazdığı bir kitapçıktır. Kendine özgü ve sade tarzı sayesinde bütün kolonilere söndürülmesi imkansız bir yangın gibi yayıldı ve Amerikan Devrimi’ne ilham verdi. İnsan Hakları ise Paine’in, sonunda onu isyana teşvik ve iftira gerekçesiyle yargılanmaya kadar götüren, Fransız Devrimi için tutkulu bir savunmasıdır. Tanınmış tarihçi Peter Linebaugh, Paine’in fikir ve mirasının, bugünün dünyasını anlamakta halen devam eden önemini gözler önüne seriyor.

indir

Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ortak Akıl, İnsan Hakları ve Tarımsal Adalet kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak